Wawrów 31B 66-400 Gorzów Wielkopolski
Tomasz Kozakiewicz +48 504 245 001
manufakturastali.net@gmail.com

Koncepcja-Projekt-Wykonanie-Jakość -Satysfakcja

PRODUKTY SKROJONE NA MIARĘ

Jesteśmy zespołem inżynierów, który realizuje powyższe projekty bazując na wieloletnim doświadczeniu w produkcji konstrukcji stalowych. Posiadamy dostęp do wysokich technologii i szerokiego parku maszyn.

Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji każdego projektu – począwszy od fazy koncepcyjnej, dokumentację techniczną aż po wykonanie, testowanie i montaż.
Projekty tworzymy w środowisku 3D wykorzystując do pomiarów skaner laserowy. Dzięki temu zminimalizowaliśmy ryzyko błędu podczas produkcji, a Klient od samego początku może uczestniczyć w powstawaniu koncepcji produktu.
Nasza produkcja oparta jest na maszynach CNC. Blachy i profile wycinamy laserem, prasy krawędziowe gną elementy z najwyższa precyzją, bardzo często w trybie automatycznym.
W naszym warsztacie spawamy stal i aluminium metodami Tig(141), Mag(135), Mig (131).
W celu zabezpieczenia produktu finalnego, stosujemy cynkowanie, tradycyjne lub proszkowe lakierowanie.
Nasze możliwości konstrukcyjne i wykonawcze są bardzo szerokie. Słuchając Klienta tworzymy rzeczy bardzo indywidualne, spersonalizowane i nieszablonowe.

Konstrukcje podnoszonych dachów to nasze oczko w głowie. Ten projekt rozwijamy już kilka lat, a zawarte w nim nasze innowacyjne/autorskie pomysły chronimy zgłaszając je do UPR.

Tomasz Kozakiewicz: uprawnienia Międzynarodowego Inżyniera Spawalnika, doświadczenie w gięciu rur, krawędziowaniu blach, programowaniu robotów przemysłowych.